Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Mobilní aplikace pro cestovní pojištění

Publikováno: 08.04.2013

Přinášíme Vám novinku na pojišťovacím trhu, která přiblížila online pojištění o další krok k uživatelům. Unikátní mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout zdarma, nabízí svým uživatelům možnost srovnání, sjednání a zaplacení cestovního pojištění na zařízeních s iOS.

Aplikaci Top-Pojištění si můžete stáhnout. Příjemné uživatelské prostředí a jednoduchá orientace jsou samozřejmostí. Po zadání základních parametrů máte možnost zahrnout do pojištění připojištění rizikových sportů, pojištění odpovědnosti, zavazadel či úrazu. Součástí aplikace je přehledné porovnání nabídky jednotlivých produktů pojišťoven a je jen na Vás jako nabídku si vyberete.

ikona mobilní aplikace

Vzpomenete si na cestovní pojištění na letišti, nádraží či v autobuse? Tak právě pro Vás je určena naše aplikace, kde oceníte zaplacení cestovního pojištění platební kartou. Pojištění, tak můžete mít okamžitě.

Po sjednání máte možnost náhledu PDF sjednané smlouvy a asistenční karty přímo v aplikaci. Zároveň máte přístup do klientské zóny, ve které najdete všechna svá pojištění s veškerými dokumenty.
Kromě sjednání cestovního pojištění Vám nabízí mobilní aplikace jako bonus zobrazení informací o dané destinaci. Zobrazí se předpověď počasí na 7 dní a aktuální měnový kurz. V případě opakovaných cest oceníte šablony z dříve sjednaných pojištění, což zkrátí sjednání nového cestovního pojištění na několik vteřin.

Autor: Richard Kadlec