Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Evropská Cestovní Pojišťovna se mění na ERV pojišťovnu

Publikováno: 08.10.2012

Dovolte, abychom Vám jménem vedení Evropské Cestovní Pojišťovny oznámili, že od 1. října 2012 nese naše společnost jméno ERV pojišťovna, a. s. ERV pojišťovna logo
Zdůrazňujeme tím svou příslušnost k mezinárodní skupině ERV. Značka ERV je zkratkou názvu německé mateřské společnosti Europäische Reiseversicherung.

Mění se také logo společnosti a na adrese www.ERVpojistovna.cz se spouštějí zcela nové webové stránky, které nabízejí snadnější online sjednání pojištění a unikátní systém hlášení pojistných událostí.
I když jsme změnili jméno (obchodní firmu), všechny smluvní vztahy, které byly uzavřeny ještě pod hlavičkou Evropské Cestovní Pojišťovny, zůstávají i nadále platné.
Vše ostatní běží zůstává stejné. ERV pojišťovna je stále českou akciovou společností a pracují zde stejní odborníci se znalostí lokálního trhu. I nadále svým klientům poskytuje kvalitní produkty a prvotřídní servis. ERV působí na stejné adrese, pod původními IČ a DIČ, se stejnými kontaktními osobami a nezměněnými telefonními čísly.

Autor: Richard Kadlec