Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Smluvní servis ČSOB

Pokud máte sjednáno havarijní pojištění či povinné ručení, nemusíte se obávat, že byste zůstali na dálnici v porouchaném voze. Zavolejte na číslo své asistenční služby nebo na linku řidičů a ve smluvím servise se o vás už postarají.

ČSOB smluvní servisy

Co to jsou smluvní servisy

Jde o autoservisy napříč regiony České republiky, které jsou pojišťovnou ověřené a má s nimi při vzájemné spolupráci pozitivní zkušenost. Tyto servisy se orientují v komunikaci s pojišťovnou a dokážou za vás vyřídit potřebné papíry, a to i v případě havárie. Samotné nahlášení pojistné události ovšem pojišťovna doporučuje provést přímo pojištěncem. Je ale možné se domluvit se servisem na základě plné moci.

Povinné ručení online

Další výhody smluvních servisů ČSOB

Výhod je hned celá řada. Například při opravě havarovaného auta díky pojištění u ČSOB ve smluvních servisech platíte nižší spoluúčast. Většina z těchto servisů navíc disponuje možností odtahu nebo dokonce zapůjčením náhradního vozidla, které vás nejen, že doveze do cíle, ale je vám k dispozici po celou dobu opravy. Servis za vás dále provede prohlídku a fotodokumentaci poškozeného vozu, aniž byste museli čekat na technika pojišťovny. Škody jsou mezi servisem a pojišťovnou řešeny přednostně a na rozdíl od ostatních firem, které s ČSOB nemají sjednanou spolupráci, tedy i mnohem rychleji.

Kde smluvní servisy nalézt

Pokud chcete mít před cestou jistotu, kolik a jaké smluvní servisy se na vaší trase nachází, abyste měli mnohem větší jistotu, že nebudete příliš dlouho čekat, můžete na stránkách pojišťovny kliknout na odkaz, který vám je přehledně ukáže. Stačí zadat několik parametrů, jako je značka vozidla, rok výroby a oblast, na kterou se chcete zaměřit podle adresy nebo názvu servisu. Na mapě pak stačí kliknout na vyznačený bod a objeví se vám název servisu, adresa a na jaké značky se dále zaměřuje. Klasicky největší množství servisů se nachází v okolí velkých měst, především v Praze.

Při sjednání pojištění pro své vozidlo se dostanete k mnohým výhodám, které jsou zkrátka nevyčíslitelné, pokud se již stane některá z pojistných událostí. Pokud chcete vědět víc o pojištění od ČSOB pojišťovny, neváhejte kliknout na naše stránky.