Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestování se Smartwings

Pokud hledáte výhodné letenky do některé z evropských metropolí, je velmi pravděpodobné, že vás čeká cestování se Smartwings. Proč tomu tak je? Smartwings je největší českou leteckou společností a díky tomu je nabídka cílových destinací dostupných na pravidelných linkách z České republiky velmi široká.

Cestování letadlem

O společnosti

Letecký provoz zahájila společnost Smartwings v roce 1997 ještě jako Travel Service. Jak již bylo zmíněno výše, v současné době se jedná o největší českou leteckou společnost, která se také zároveň řadí k jedné z nejrychleji rostoucích leteckých dopravců ve střední Evropě. Společnost, dříve známá pod názvem Travel Service, se sídlem v Praze, je součástí koncernu Smartwings Group a provozuje nejen pravidelné linky a charterové lety, ale také privátní lety kategorie business jet. V současnosti se můžete v rámci cestování se Smartwings podívat z České republiky do více než 100 destinací v Evropě i mimo ni. Většina letů je prováděna ve spolupráci s Czech Airlines, které jsou také součástí koncernu Smatwings Group. Mimo to všechno je Smartwings zároveň i letecký dopravce pro náklady, nejen pro cestující.

Cestování se Smartwings

Možná vás zajímá, co je hlavní filozofií tohoto leteckého dopravce. Cílem společnosti je, aby cestování se Smartwings bylo první volbou leteckých, nejen českých, cestovatelů a samosřejmě také to, dopravit klienty bezpečně a spolehlivě do destinací v rámci Evropy i mimo ni. V letecké flotile společnosti Smartwings převládají letouny značky Boeing s označeními 737 - 900ER, 737 - MAX 8, 737 - 800 a 737 - 700.  Pro privátní lety je to pak Cessna 680 Citation Soveregign.

Cílové destinace pravidelných letů společnosti Smartwings z Prahy

Země Letiště
Albánie Tirana Inernational
Belgie Brusel
Bulharsko Burgas, Varna
Dánsko Kastrup
Egypt Hurgada, Marsa Alam
Finsko Helsinky – Vantaa
Francie Cote D´Azur, Charles De Gaulle
Chorvatsko Dubrovník, Split, Zračna luka
Island Keflavik International
Itálie Marco Polo, Guglielmo Marconi, Cagliari-Elmas , Catania - Fontanarossa, Lamezia Terme International, Malpensa, Capodichino, Costa Smeralda, Leonardo da Vinci – Fiumicino
Izrael Ben Gurion Airport
Kypr Larnaca International
Lebannon Beirut Airport
Maďarsko Liszt Ferenc Intl.
Malta Malta International
Německo Düsseldorf International, Frankfurt International, Hamburg
Nizozemsko Schiphol
Polsko Frederic Chopin Airport
Portugalsko Faro, Madeira
Rumunsko Henri Coanda International
Rusko Kazan International, Šeremetěvo, Pulkovo, Rostov na Donu, Kurumoch International
Řecko Nikos Kazantzakis, Chania International, Karpathos Island, National Airport, Anna Pollatou, Cephalonia International, Ioannis Kapodistrias International, Kos Island International, Mytilene International, Aktion National Airport (Lefkada), Rhodes International, Samos International, Thessaloniki, Macedonia International, Zakynthos International
Slovensko Košice
Spojené arabské emiráty Dubai International
Španělsko Almeria, Aeropuerto del Prat, Bilbao, Furerteventura, Lanzarote, Gran Canaria, Adolfo Suarez-Brajas, Costa del Sol Airport, Menorca, Palma de Mallorca, Tenerife South Airport, Valencia
Švédsko Landvetter, Arlanda
Tureco Antalya Airport
Ukrajina Boryspil International, Odessa International
Velká Británie Birmingham, Gatwick

Cestování bez starostí

Ať už vás cestování se Smartwings zavede kamkoliv, myslete při vašich cestách do zahraničí na sjednání kvalitního cestovního pojištění. A to i při cestách v rámci Evropy. Spoléhat se jen na vaše zdravotní pojištění by se vám mohlo poměrně výrazně prodražit. Více se dozvíte v našem článku zde.

Ptáte se kde kvalitní cestovní pojištění sjednat? Je to snadné! Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, online bez nutnosti návštěvy pojišťovny a podpisu smlouvy. Stačí zadat do kalkulace cestovního pojištění základní údaje o termínu, cílové destinaci a cestujících a rázem můžete vybírat z nabídky několika pojišťoven a jejich produktů. Po sjednání pojištění obdržíte veškeré dokumenty na vaši e-mailovou adresu, stačí si je jen vytisknout. Pojištění vzniká úhradou pojistného, není nutný podpis smlouvy.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY