Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení ŠKODA Superb

Ať už jste hrdým majitelem vozidla ŠKODA Superb delší dobu a nebo jste si ho teprve pořídili, nemusíte za povinné ručení nutně platit vysoké částky. Pokud chcete na povinném ručení ušetřit, jste zde správně.

Historie

V roce 2015 oslavila automobilka ŠKODA již 120 let od svého založení. Od roku 1895 si prošla velkými změnami. Původně společnost, tehdy ještě Laurin & Klement, vyráběla bicykly, poté přesedlala na motocykly a nakonec uvedla na trh i první automobil, Voiturette A. V roce 1925 se pak spojila se strojírenským podnikem ŠKODA Plzeň a dosáhla svého průlomového úspěchu s modelem ŠKODA Popular. V průběhu dalších let to společnost neměla vůbec jednoduché. Musela si udržet své místo na trhu jak v průběhu obou světových válek, tak také v průběhu centralizovaného hospodářství. Vše ale s grácií ustála a v roce 1991 se stala součástí skupiny Volkswagen Group, čímž jen posílila vášeň vytvářet budoucnost postavenou na úspěšné minulosti.


Historie modelu ŠKODA Superb sahá až do roku 1934. Tehdy se toto vozidlo s příznakem Superb, tedy vynikající, jedinečný a znamenitý, vyrábělo jako luxusní vozidlo , ve své kategorii bylo skutečně jedinečné. Tento typ vozidel se vyráběl až do roku 1949. Na úspěch původního modelu pak navázala v roce 2001 první generace tohoto modelu. Jedná se o osobní vozidlo střední třídy a je vlajkovou lodí automobilky ŠKODA.

Jak správně sjednat povinné ručení

Nemusíte se obávat, že budete za povinné ručení platit vysoké částky. Není totiž nic jednoduššího, než si udělat rychlou online kalkulaci a hned víte, kde jsou přímo pro vás podmínky sjednání povinného ručení pro vozidlo ŠKODA Superb nejvýhodnější. Je však důležité nezohledňovat výběr kvalitní povinného ručení pouze dle ceny povinného ručení. V úvahu vezměte také srovnání limitů výše pojistného krytí, možnost připojištění a zároveň kvalitu asistenčních služeb, jenž jsou v rámci produktu nabízeny. Můžeme vám samozřejmě doporučit volbu vyšších limitů pojistného krytí, než jsou minimální, teda nejnižší zákonem stanovené. Nikdy totiž nevíte, co všechno se může stát a především v krytí škod způsobených na zdraví třetích osob se může plnění vyšplhat až do milionových částek.

Je také třeba do pojištění vašeho vozidla zohlednit to, jak často s vozidlem jezdíte, kde se s ním pohybujete a podobně. Pokud ho například nejčastěji využíváte k cestě po městě, určitě by bylo vhodné k povinnému ručení pro vozidlo ŠKODA Superb sjednat i havarijní pojištění. Ve městě je totiž šance střetu s jiným vozidlem díky hustému provozu vyšší než v méně obydlených lokalitách. V našem kalkulátoru povinného ručení si můžete rovnou spočítat cenu komplexního pojištění, tedy povinného a havarijního pojištění dohromady. U havarijního pojištění je možné volit mezi třemi variantami pojistného krytí. Vaše ŠKODA Superb může být pojištěna havarijně pro všechna rizika, kde je zahrnuta havárie, živel, odcizení a vandalismus, případně pak pouze pro kombinaci havárie a živlu nebo odcizení a živel. Obě varianty pojištění obsahují vandalismus.

Porovnání cen povinného ručení

Vozidlo Běžná cena Naše cena Úspora
Škoda SuperB 1,9 TDi (112 kW) 5.874 Kč 4.993 Kč   881 Kč
Škoda Fabia 2,5 TDi (120 kW) 7.343 Kč 6.242 Kč 1.101 Kč

Kalkulované ceny jsou platné ke dni 29.4.2016.

Sjednání povinného ručení pro ŠKODA Superb

Pro kalkulaci a sjednání povinného ručení pro ŠKODU Superb vám stačí mít po ruce technický průkaz daného vozidla. V prvním kroku kalkulace zadáte pouze základní údaje o vozidle a pojistníkovi, následně vám během několik sekund sdělíme, v jakých cenových relacích se pojištění pro vozidla ŠKODA Superb pohybuje, a z čeho můžete vybírat. Po výběru pojišťovny stačí pokračovat přes tlačítko ,,Koupit" dále v objednávce. Vše vám nezabere více než pár minut, není třeba nic podepisovat, pojištění vzniká zaplacením. Zelenou kartu obdržíte do emailu ihned po sjednání pojištění a následně pak i dočasnou zelenou kartu poštou.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ