Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Škoda Fabia

Cenově dostupné vozidlo Škoda Fabia si čeští řidiči doslova zamilovali. Z výrobního pásu automobilky v Mladé Boleslavi sjelo již přes tři miliony vozů značky Škoda Fabia. Majitelé těchto vozidel znamenají pro pojišťovny velmi lákavé zákazníky. Pokud vlastníte vůz Škoda Fabia s platnou registrační značkou, je vaší povinností vůz pojistit. Povinné ručení, neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, je pojištění plynoucí ze zákona a musí ho mít každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci.

Povinné ručení

Cena

Cenu povinného ručení ovlivňuje zejména typ motoru, jeho objem a výkon. Čím více koňů pod kapotou, tím více si vlastníci vozidla za pojištění připlatí. Do nejnovějších Fabií se montují moderní přeplňované motory s přímým vstřikováním, buďto benzinové TSI nebo naftové motory TDI. Také záleží na tom, za jakým účelem je vozidlo provozováno. Dalšími parametry pro výpočet povinného ručení jsou v neposlední řadě věk pojistníka, PSČ jeho trvalého bydliště a bezeškodní průběh.

Porovnání cen povinného ručení

Vozidlo Běžná cena Naše cena Úspora
Škoda Fabia 1,2 HTP (47kW) 2.965 Kč 1.971 Kč 994 Kč
Škoda Fabia 1,4 TDi (55 kW) 3.236 Kč 2.079 Kč 1.157 Kč

Kalkulované ceny jsou platné ke dni 21.4.2016.

Srovnání povinného ručení na vozidlo Škoda Fabii

V případě, že nechcete strávit váš drahocenný čas pochůzkami po pobočkách jednotlivých pojišťoven, pak jednoduše využijte online služeb internetového srovnávače povinného ručení na našem webovém portálu. V rámci kalkulace povinného ručení stačí uvést několik technických parametrů vozidla z jeho velkého technického průkazu a doplnit základní osobní údaje pojistníka. Během několika sekund vám zobrazíme nabídky od předních pojišťoven českého trhu, a to včetně limitů pojistného krytí a možností dodatečných připojištění. Při výběru pojištění se navíc nemusí řídit pouze jeho cenou, protože je vám k dispozici také porovnání povinného ručení podle kvality aktuálních produktů.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ