Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Ford Focus

Pokud jste si pořídili vozidlo značky Ford Focus a pátráte po tom, jak ho co nejlépe a nejvýhodněji zákonně pojistit, jste na správné adrese. Níže jsme pro vás připravili sumarizaci toho, co je pro sjednání povinného ručení důležité.

Povinné ručení

Americká společnost Ford Motor Company se na světovém trhu s prodejem vozidel podílí již od roku 1903. V tomto roce byla společnost Ford založena a v současné době patří mezi jednu z nejúspěšnějších a nejuznávanějších značek automobilů. Úspěch této společnosti je samozřejmě také úzce spjat se zavedením pásové výroby a montážních linek automobilů. Jedním z nejúspěšnějších modelů této značky je také vozidlo Ford Focus. V České republice je prodej značky Ford na druhé příčce. Vozidlo Ford Focus se vyrábí v několika verzích, a tak si na své přijde v podstatě každý.

Povinné ručení Ford Focus

Pokud vlastníte právě tento automobil, nemusíte se bát, že budete platit za povinné ručení příliš vysoké částky. I na vozidlo Ford Focus je totiž možné pořídit povinné ručení levně a spolehlivě. Stačí si vyhradit pár minut svého času na porovnání nabídek na trhu s povinným ručením a vybrat to, co nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Povinné ručení pro Ford Focus lze porovnat jak podle ceny, tak podle kvality produktu (srovnání dle limitů pojistného krytí, rozsahu asistenčních služeb a možnosti připojištění, které jednotlivé pojišťovny nabízí). Pro porovnání a kalkulaci nabídek povinného ručení pro vozidlo Ford Focus Vám tedy stačí mít k dispozici velký technický průkaz vašeho vozidla.

Porovnání cen povinného ručení

Vozidlo Běžná cena Naše cena Úspora
Foird Focus 1,6i (74 kW)  3.526 Kč 2.210 Kč 1.316 Kč
Ford Focus 2,0 TDCi (103 kW)  4.907 Kč  2.998 Kč 1.909 Kč

Kalkulované ceny jsou platné ke dni 4.9.2016.

Jak vybrat správné povinné ručení pro Ford Focus

Pokud máte v plánu sjednat povinné ručení, je třeba zvážit požadavky a nároky, které by zákonné pojištění mělo obsahovat. Ačkoli jak praví okřídlené rčení ,,100 lidí- 100 chutí" není cena povinného ručení vždy zásadní. Obzvlášť v dnešní době mnozí řidiči ocení možnost široké nabídky připojištění k povinnému ručení, nebo kvalitu služeb pojišťovny, u které si pojištění sjednávají. Jedná se zejména o připojištění skel vozidla. Připojištění sekl vozidla se vztahuje na všechna výhledová skla na pojištěném vozidle vyjma střešních nebo panoramatických oken. Toto pojištění se většinou sjednává se spoluúčastí 50 % během prvních 6 měsíců. Po uplynutí této doby se spoluúčast snižuje na  0 %. Pokud je součástí pojištění i havarijní pojištění nebo se jedná o nové vozidlo, je připojištění bez spoluúčasti od počátku pojištění.

Na webových stránkách naší společnosti lze přehledně srovnat nabídky povinného ručení pro vozidlo online prostřednictvím kalkulačky. V prvním kroku stačí zadat pár technických údajů vozidla, následně vybrat pojišťovnu a povinné ručení pro svého miláčka máte hotovo. Vše od právě uvařené kávy, z pohodlí vašeho domova. Veškeré dokumenty obdržíte po sjednání povinného ručení do e-mailu a také vám bude odeslána dočasná zelená karta poštou.

Komu by se v dnešní uspěchané době chtělo obíhat pobočky pojišťoven a zjišťovat, kde vám nabídnout nejlepší podmínky? Do porovnání a sjednání pojištění se můžete pustit třeba hned.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ