Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Minuta pro řidiče na Rádio hey!

Publikováno: 06.03.2012

Poslechněte si Top-Pojištění.cz na Radio hey! Rady řidíčům, na co si dát pozor při pojištění. Pořad bude nejen o povinném ručení, ale zabrousíme i na zajímavá témata o cestovním pojištění. Dále se dozvíte něco o havarijním pojištění. Na co si dát v jeho případě pozor, atd…

Poslechněte si Top-Pojištění.cz na Radio hey! Rady řidíčům, na co si dát pozor při pojištění. Pořad bude nejen o povinném ručení, ale zabrousíme i na zajímavá témata o cestovním pojištění. Dále se dozvíte něco o havarijním pojištění. Na co si dát v jeho případě pozor, atd… radi hey

Malá ukázka z toho, co Vás čeká.:

Něco o Top-Pojištění.cz

Top-Pojištění cz je první internetový srovnávač pojištění na českém trhu. Nabízí srovnání a prodej nejvýhodnějšího povinného ručení, havarijního a cestovního pojištění a pojištění domácnosti.

Co je povinné ručení?

Povinné ručení je zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, česky řečeno, pojištění pro případ, kdy někoho nabouráte. Musím ale upozornit, že pojištění slouží ke krytí škod, které jste způsobili vy někomu jinému, neslouží k úhradě škody na Vašem vozidle.

Co má klient zvážit před uzavřením povinného ručení ?

Klient se nejprve potřebuje zamyslet nad tím, zda bude vozidlo používat občas nebo pravidelně. Podle toho by měl volit limit tzv. pojistného plnění. Je to částka, kterou za klienta pojišťovna zaplatí v případě, že způsobí nehodu. Minimální výše je  35 mil. za škodu způsobenou na zdraví a 35 mil. za škodu způsobenou na majetku. Zkráceně limity 35/35. Uvědomme si, že např. do limitu se započítávají nejen náklady na léčení, ale i ušlý zisk, je na zvážení, zda nevyužít vyšších limitů. Nejčastěji se jedná o limity ve výši 50/50, 70/70 nebo 100/100 milionů za škodu na zdraví a na majetku. Řidiči se pak nemusí obávat, že by museli doplácet škodu ze svojí kapsy, která může činit i několik milionů korun.

Jak funguje proces uzavření pojistné smlouvy online na povinné ručení?

U nás je proces uzavření pojistné smlouvy velmi jednoduchý. Klient je proveden jednotlivými kroky od vyplnění údajů o vozidle, až po kliknutí na tlačítko pro odeslání smlouvy. Ze stovek variant, které jsou k dispozici, přehledně vybíráme jen ty varianty, které si klient sám zvolil. Nesnažíme se klienta zahltit množstvím různých kombinací. Pokud si klient připraví potřebné dokumenty, hlavně pak velký technický průkaz, smlouvu je možno uzavřít do 7 minut. Lze  využít kalkulátorů, které jsou umístěny na našich stránkách  nebo použít kontaktní telefon, kde je spojen se specialistou, který mu s uzavřením pomůže. Jako první také používáme chat přímo na našich stránkách pro ty, kteří neradi telefonují.

Více se dozvíte na Rádio hey! Poslechněte si pořad „Minuta pro řidiče“ celý měsíc, vždy po 14 a 17 hodině.

Autor: Richard Kadlec