Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Dolnorakouská pojišťovna končí v České republice

Publikováno: 15.05.2009

Vzhledem k rozhodnutí představenstva Dolnorakouské pojišťovny (Niederösterreichische Versicherung) o ukončení veškerých aktivit této pojišťovny v ČR, zastavila naše společnost okamžitě prodej povinného ručení u této společnosti.

Datum ukončení činnosti pojišťovny v ČR zatím nebylo stanoveno. Vedení pojišťovny nyní jedná o převodu klientů k jiné pojišťovně např. České podnikatelské pojišťovně, Kooperativě, pojišťovně UNIQA nebo Generali.

Dolnorakouská pojišťovna má v současné době necelých 7 tis. klientů, kteří budou o všech změnách informováni, Dle zákona také budou mít všichni klienti právo do 1 měsíce od převodu k nové pojišťovně, od své smlouvy odstoupit. Klienti, kteří mají uzavřeno u Dolnorakouské pojišťovny povinné ručení, nemusejí mít tedy žádné obavy.

,,S Dolnorakouskou pojišťovnou měla naše společnost dobré obchodní vztahy. Byli jsme také prvním subjektem, který začal prodávat její povinné ručení online a to na celém území ČR. Mrzí nás, že svoji činnost u nás končí a to přes dobré obchodní výsledky v posledním období a nastavení nových pracovních procesů," komentuje situaci Pavel Ronovský, ředitel a jednatel společnosti Top-Pojištění.cz.

Zdroj kalkulačky: Výpočet alkoholu v krvi, Kurzy.cz