Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pillow pojišťovna, a. s.

První česká plně digitální pojišťovna a dvojnásobný držitel ocenění Pojišťovací inovátor (2020 za Pillow pojištění vozidel a 2021 za Pillow pojištění úrazu a nemoci). Značka Pillow se objevila v listopadu 2019 jako projekt českých odborníků na oblast pojištění: Jakuba Strnada, Marcela Bena a Martina Podávky. Pojišťovna nabízí občanské pojištění - pojištění vozidel, majetku a osob. Majoritním akcionářem je významná česká investiční společnost RSJ Private Equity.

Pojišťovna tvoří své služby pro klienty na základě principu SMART SIMPLE. Cílem je nabídnout produkty, které jsou jednoduché, zároveň však promyšlené a nabízející komfort a vynikající uživatelský zážitek. Pojišťovna ukázala, že pojistné podmínky mohou být krátké a srozumitelné, u pojištění vozidel mají pouhých 7 stran.

Samozřejmostí je úplná digitalizace všech procesů. Vstupní prohlídka vozidla funguje pomocí mobilní aplikace, podobně lze na dálku vyřídit i prohlídku poškozeného vozidla po pojistné události. Klienti mají všechny informace k pojištění v mobilní aplikaci pro Android i Apple. Součástí je možnost stisknutím tlačítka zavolat asistenční službu nebo v aplikaci sledovat příjezd odtahového vozu.

Pillow pojišťovna produkty

Pojištění vozidel od Pillow pojišťovny se od většiny trhu odlišuje stanovením ceny i podle skutečnosti, kolik s vozidlem zákazník najezdí kilometrů za rok. Pojištění se skládá z tzv. polštářů, které umožňují sestavit si produkt přesně podle svých potřeb a platit za to, co zákazník skutečně potřebuje.

Pillow přebírá i odpovědnost za stanovení ceny vozidla pro polštáře, které to vyžadují, a zákazník si nemusí lámat hlavu se zjišťováním aktuální ceny vozu (vyjma nových vozidel do 6 měsíců nebo neobvyklých modelů).

Pillow pojišťovna kontakt

Obchodní jméno: Pillow pojišťovna, a. s.

  • Sídlo: Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
  • Zapsána v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 20807
  • IČ: 04257111
  • E-mail: info@pillow.cz
  • Zákaznická linka: +420 734 510 530
  • Web: www.pillow.cz
  • Datová schránka: 93z6xmv

Pillow pojišťovna infolinka

Pro informace o pojistných smlouvách kontaktujte pojišťovnu na telefonním čísle +420 734 510 530 (Po-PÁ 8:00 - 17:30).

Pillow pojišťovna pobočky

Pojišťovna Pillow nedisponuje vlastními pobočkami. K primární komunikaci je určená mobilní aplikace Pillow (www.pillow.cz/aplikace), která je k dispozici pro Android i Apple.

Pillow pojišťovna hlášení pojistné události

Pojistnou událost můžete u Pillow pojišťovny nahlásit:

  • online prostřednictvím emailu info@pillow.cz,
  • telefonicky na čísle +420 295 562 333 (Po-PÁ 8:00 - 17:30).

Pillow změna pojišťovny

Ukončení pojistné smlouvy u Pillow pojišťovny můžete provést elektronicky, a to formou podepsaného scanu na e-mail info@pillow.cz. Podepsanou výpověď můžete vyfotit klidně jen mobilem. Každou pojistnou smlouvu od Pillow pojišťovny je možné ukončit ke každému pojistnému období, které máte zaplacené.