Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pillow pojišťovna, a.s.

  • Obchodní jméno: Pillow pojišťovna, a.s.
  • Sídlo: Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 – Chodov
  • Zapsána v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 20807
  • IČ: 04257111
  • E-mail: info@mypillow.cz
  • Zákaznická linka: +420 734 510 530
  • Internet: www.mypillow.cz

Informace o Pillow

První česká plně digitální pojišťovna, dvojnásobný držitel ocenění Pojišťovací Inovátor (2020 za Pillow pojištění vozidel a 2021 za Pillow pojištění úrazu a nemoci). Značka Pillow se objevila v listopadu 2019 jako projekt českých odborníků na oblast pojištění: Jakuba Strnada, Marcela Bena a Martina Podávky. Pojišťovna nabízí občanské pojištění – pojištění vozidel, majetku a osob. Majoritním akcionářem je významná česká investiční společnost RSJ Private Equity.

Pojišťovna tvoří své služby pro klienty na základě principu SMART SIMPLE. Cílem je nabídnout produkty, které jsou jednoduché, zároveň však promyšlené a nabízející komfort a vynikající uživatelský zážitek. Pojišťovna ukázala, že pojistné podmínky mohou být krátké a srozumitelné, u pojištění vozidel mají pouhých 7 stran.

Samozřejmostí je úplná digitalizace všech procesů. Vstupní prohlídka vozidla je pomocí mobilní aplikace, podobně lze na dálku vyřídit i prohlídku poškozeného vozidla po pojistné události. Klienti mají všechny informace k pojištění v mobilní aplikaci pro Android i Apple. Součástí je možnost stisknutím tlačítka zavolat asistenční službu nebo v aplikaci sledovat příjezd odtahového vozu.

 

Produkty pojišťovny Pillow

Pojištění vozidel od Pillow pojišťovny se od většiny trhu odlišuje stanovením ceny i podle skutečnosti, kolik s vozidlem zákazník najezdí kilometrů za rok.

Pojištění se skládá z tzv. polštářů, které umožňují sestavit si produkt přesně podle svých potřeb a platit za to, co zákazník skutečně potřebuje.

Pillow přebírá i odpovědnost za stanovení ceny vozidla pro polštáře, které to vyžadují a zákazník si nemusí lámat hlavu se zjišťováním aktuální ceny vozu (vyjma nových vozidel do 6 měsíců nebo neobvyklých modelů).