Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Mondial pojišťovnaMondial - Profil společnosti

 • Sídlo: Na Maninách 7, 170 00 Praha 7
 • Zapsána v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 56112
 • Telefon: +420 283 002 711
 • Infolinka: 844 111 365
 • Fax: +420 283 002 701
 • Likvidace škod: +420 283 002 748
 • E-mail: info@mondial-assistance.cz
 • Internet: www.mondial-assistance.cz

* Prodej cestovního pojištění online od společnosti Mondial Assistance byl ukončen. Nově se tato společnost specializuje na poskytování asistenčních služeb výhradně pro pojišťovnu Allianz. Pokud máte zájem o uzavření cestovního pojištění od této společnosti je možné si u nás objednat cestovní pojištění od Allianz pojišťovny s asistenčními službami od Mondial Assistance zde.

Skupina Mondial Assistance je světovou jedničkou v oblasti asistenčních služeb, cestovního pojištění a zákaznických služeb. V České republice a na Slovensku zastřešuje pod společnou značkou dvě společnosti:

Mondial Assistance International AG – organizační složka od roku 2007 rozvíjí nabídku vlastních produktů cestovního pojištění.

Mondial Assistance s.r.o.se od svého založení v roce 1997 specializuje na poskytování kvalitních asistenčních, informačních a dalších souvisejících služeb.

Na konci roku 1997 byla v Praze založena ELVIA Assistance s.r.o., jako dceřiná společnost největší cestovní pojišťovnou na světě ELVIA Societé d´Assurances de Voyages. Její hlavní úlohou je poskytování asistenčních služeb špičkové kvality zákazníkům českých a slovenských obchodních partnerů. Od roku 2000 patří do skupiny Mondial Assistance.

Od 1. března 2007 působí ELVIA Assistance s.r.o. v České republice a na Slovensku pod obchodní značkou Mondial Assistance.

Dne 3. května 2007 byl zapsán nový právní název společnosti – Mondial Assistance s.r.o.

Z rozhodnutí své mateřské společnosti byla Mondial Assistance s.r.o. vytvořena jako společnost poskytující komplexní asistenční služby. Od počátku své existence se proto činnost Mondial Assistance s.r.o. soustředila na poskytování asistenčních, informačních a likvidačních služeb a prostřednictvím mateřské společnosti i služeb zajištění pro oblast cestovního pojištění. V prvním období to bylo zejména pro oblast asistenčních služeb souvisejících s cestovním pojištěním. K podstatnému rozvoji společnosti, včetně rozšíření asistenčních služeb do dalších oblastí, především technické asistence motorovým vozidlům, došlo v roce 1999 a zejména v roce 2000. Velmi významným předpokladem pro to se stala demonopolizace pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla v České republice (1.1.2000) a na Slovensku (1.1.2002) a navázání spolupráce s celou řadou významných obchodních partnerů v rámci českého a slovenského pojišťovnictví, bankovnictví, leasingu a prodeje automobilů.

V současné době se Mondial Assistance s.r.o. řadí mezi přední české a slovenské společnosti specializující se na poskytování rozmanitých asistenčních, likvidačních, informačních a dalších souvisejících služeb. Své významné postavení opírá nejen o sílu celosvětového zázemí – skupiny Mondial Assistance, ale i o vlastní bohaté zkušenosti z rozvoje celého sortimentu tohoto velmi mladého oboru služeb na domácím trhu. Navíc dokázala jako první na trhu asistenčních služeb České republiky úspěšně připravit a zavést zcela nové, moderní druhy služeb související s pojištěním domácností a nemovitostí Home Assistance.

Produkty Mondial pojišťovny

 • cestovní pojištění
 • golfové pojištění
 • pojištění storna