Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Topoušek sponzoruje budoucí hvězdu plavání Nikolaje Tótha - díl II.

Publikováno: 11.07.2018

Minule jsme si představili Nikolaje Tótha, budoucí hvězdu plavání, který se chystá ná mistrovství Evropy v plavání letos v srpnu do Glasgow a Top-Pojištění.cz jej podporuje.

#NikovaTopCesta

Jak probíhají tréninky, kdo Nikolaje trénuje?

Tréninky jsou v délce 1,25 hodiny ráno 1,5 hodiny odpoledne. Vždy je součástí napřed tzv. rozplavba. Je důležité se rozhýbat, připravit se i mentálně na plavání a pak přijde hlavní náplň tréninku, který často zahrnuje změny rychlosti, dbá se na techniku při rychlosti, trénují se starty, otočky, tzv. nulové pozice a podobně. Celkově se trénuje a ladí technika plavání.

Trénuje pod taktovkou trenérky Petry Škábové. Se kterou si vzájemně vyhovují. Jak říká Nikolaj „sama je ještě mladá trenérka, věnuje se mi, zaujímá se o něj“. Tak to má být. Když něco plave, jak nemá, hned ho upozorní. V opačném případě je pochválen.

Nikolaj trénuje take spolu se svojí přítelkyní, která je mistryní Evropy junior, společně s Barborou Seemanovou tak spolu tvoří skvělý tým. Navzájem se podporují a jde jim to.

Jak se trénování dá spojit se životem a jakém režimu je třeba „fungovat“?

Ráno vstává ve 4:50 hodin na ranní trénink, do vodě je v 5:45 hodin, hned po tréninku jde do práce cca na 6-7 hodin. Nikolaj pracuje v Top-Pojištění.cz jako operátor klientského centra a běžně s ním můžete mluvit, pokud budete chtít některé z našich nabízených pojištění. Po práci jde do posilovny nebo na trénink ve vodě, většinou skončí kolem 19 hodiny večer a už se mu nechce nikam s kamarády ven nebo někam se jít procházet po Praze, i když přiznává, že Praha je krásná. Ale po celém dlouhém dni, chce vždy jít spat, co nejdříve. Když se chce doma odreagovat, zahraje si doma na playstationu.

Podle Nikolaje se toho dá stihnout hodně, když člověk chce. Záleží na každém, jak se mu podaří všechny activity „skloubit dohromady“. Občas má třeba volný víkend a to se pak zajde někam projít do Prahy nebo vyrazí do přírody.

Sledujte cestu Nikolaje na stupně vítězů i vy na Facebook a Instagram pod # hastagy

@toppojisteni.cz

#TOPpojisteni

#Topousek

#cestujSnami

#pojisteni

#inspirace

#podporujemeNikolaje

@nikolajtoth

#NikolajVyhraje

#NikovaTopCesta

#glasgow2018

#ecg2018

Autor: tým marketingu Top-Pojištění.cz