Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení na přelomu roku

Publikováno: 24.10.2009

Čeští řidiči nechávají uzavření povinného ručení na poslední chvíli

(TISKOVÁ ZPRÁVA)

Povinné ručení - Pes v autě

Praha, 04.01.2007 – Portál Top-pojištění.cz na přelomu roku vypracoval tisíce srovnávacích výpočtů pojistného a zpracoval několik set on-line objednávek pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla.

Poslední prosincové dny a první dny roku 2007 byly ve znamení uzavírání smluv o povinném ručení. Několikanásobně zvýšený počet srovnávacích kalkulací pojistného zaznamenaly i naše partnerské portály. Mnoho českých motoristů totiž ponechává uzavření zákonného pojištění na poslední chvíli. Portál Top-pojištění.cz však umožnil klientům sjednat smlouvu nejen na Silvestra, ale také na Nový rok.

K dnešnímu datu najdou všichni naši klienti ve svých schránkách zpracované smlouvy s počátky pojištění 31.12. a 01.01. včetně potvrzení o pojištění a zelených karet. Ostatní došlé žádosti zpracováváme v nejkratším možném čase tak, aby se k rukám našich klientů dostaly co nejdříve.

Celý tým Top-pojištění.cz přeje všem řidičům do roku 2007 mnoho kilometrů bez nehod. Portál Top-pojištění.cz je vždy na Vaší straně.

Portál Top-Pojištění.cz patří mezi přední srovnávací portály o pojištění v ČR. Společnost Top-Pojištění.cz vstoupila na český trh dne 1.11.2005 ještě pod původním názvem Pojištění online s.r.o. Je držitelem licence pojišťovacího makléře a nevýhradního pojišťovacího agenta od České národní banky. V rámci divize GrECo Direct patří do rakouské finanční skupiny GrECo International Holding AG. Počátky tohoto holdingu se odvíjí od roku 1925 a dnes patří k největším pojišťovacím makléřům a konzultantům ve střední a východní Evropě. Obdobné sesterské portály působí také v Maďarsku (www.biztositas.hu) a Rakousku (www.versicherungsvergleich.at) a záměrem skupiny GrECo je rozšíření těchto portálů do dalších zemí střední a východní Evropy, kde tím dále rozvine své stávající aktivity.