Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Podpořte Top-Pojištění.cz v klání o Křišťálovou lupu 2009

Publikováno: 24.10.2009

Podpořte Top-Pojištění.cz v klání o Křišťálovou lupu 2009 Server Top-Pojištění.cz letos oslaví již 4. výročí svého vzniku a poprvé se uchází o získání Křišťálové lupy 2009 v kategorii pro nejlepší Internetové obchodování. Pomoci nám můžete i vy.

Každý uživatel internetu může do 6. září zaslat svůj hlas pro komunitní službu, sociální síť, publikační systém, vyhledávač, všeobecné médium, specializované médium, uživatelské médium a e-shop. Hlasy se sečtou a pět nejčastěji nominovaných v dané kategorii postoupí do závěrečného hlasování.

Letošní ročník soutěže o Cenu českého internetu přichází poprvé s tzv. expertním panelem. Jeho členové mohou pomocí divoké karty doplnit nominace o vlastní tip. Vybraní odborní novináři a blogeři také vyberou všech pět nominací pro kategorie Osobnost roku, Anticena a Projekt roku. I ty však mohou internetoví návštěvníci navrhnout svým hlasem také.

Závěrečné hlasování, které poběží až do 25. října, pak bude plně v režii internetových uživatelů. Slavnostní vyhlášení ankety se uskuteční 26. listopadu 2009.

    1. Jak nominovat svého favorita?
  1. Najeďte na stránky soutěže
  2. Najděte položku Média – všeobecná
  3. Vyplňte například idnes.cz
  4. Odešlete formulář prostřednictvím červeného tlačítka Odeslat

lupa 2009