Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Měníme se pro vás

Publikováno: 25.11.2015

Rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň, kterou nám svými objednávkami projevujete již 10 let.

Od první vytvořené objednávky povinného ručení online na našich webových stránkách, dne 1.11.2005, se mnohé změnilo. Nabídku pojištění, z prvotního a jediného povinného ručení jsme postupně rozšířili až ke komplexnímu pojištění vozidel, cestovnímu pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti. Porovnání pojišťoven aktuálně tvoří až 12 zástupců pojistitelů českého trhu.

Ke sjednání cestovního pojištění vám dnes stačí mobilní aplikace Top-Pojištění.cz, se kterou si objednávku vytvoříte i okamžik před odletem z letiště. Mobilní aplikace jsou dostupné jak pro zařízení iOS, tak nově pro zařízení s operačním systémem Android.

Právě slavíme 10. výročí působení naší společnosti na trhu online pojištění a Vy slavíte s námi. K této významné události jsme pro vás připravili několik narozeninových překvapení.

Narozeninová překvapení

  • tradiční logo s panáčky ukládáme k věčnému spánku (přece jen už má něco za sebou) a blýskneme se se zbrusu novým moderním logem, kterému věříme, že vám vykouzlí úsměv na rtech;
  • design webových stránek dostal také nový, skvěle padnoucí a velmi šik kabátek, který vám usnadní nejen sjednávání nových pojištění;
  • spoustu zábavy slibují prosincové soutěže plné skvělých cen.

Ještě jednou děkujeme, že jste s námi a těšíme se na vaši zpětnou vazbu.

Poprosili bychom vás o jednoduché zodpovězení dvou otázek v dotazníku. Dotazník k vyplnění naleznete zde.

Váš tým Top-Pojištění.cz – zprostředkovatel, který stojí na Vaší straně.


Autor: David Derka