222 100 200 Zavoláme vám zpět

Zabouchnuté dveře? Místo zámečníka volejte pojišťovnu

Zabouchnuté dveře potkají až čtyři pětiny lidí. Většina hned zavolá zámečníka, jehož služby vyjdou klidně i na tři tisíce korun. Je tu ale i jiné řešení u pojištění domácnosti, které vám ušetří výdaje. Víte jaké? Pojďte se s ním seznámit.

Asistence k pojištění domácnosti - kdy a jak nám pomůže

Taky jste to zažili? Zabouchnuté dveře, rozbitý zámek nebo zlomený klíč. Jednoduše stojíte před domem nebo bytem a nemáte, jak se dostat dovnitř. Takže zavoláte zámečníka a u těch se peněženka poněkud prohne. Jen dva lidé ze sta v takové situaci využijí asistenční služby své pojišťovny a díky tomu ušetří. Málokdo totiž nemyslí na to, že je tato služba (asistenční služby) součástí pojištění domácnosti.

Proč nevyužijeme pojištění domácnosti

V případě zabouchnutých dveří se v první řadě obrátíme na své blízké, kterým jsme svěřili náhradní klíče nebo se obrátíme na zámečníka čekáme, že to nebude moc stát, ale chyba lávky.

tlacitko-HH-spocitat

Kolik nás bude stát výjezd zámečníka

Výše částky, kterou musíme zaplatit se liší také podle velikosti města, ve kterém bydlíme. V průměru se jedná o sumy ve výši cca 2 - 3 tisíce korun. V této částce se totiž neskrývá pouze samotné otevření dveří, ale i další položky.

S ještě vyšší sumou pak musíte počítat v případech, kdy jsou dveře nejen zabouchnuté, ale navíc zamčené, a s bezpečnostním zámkem. Samozřejmostí je i příplatek za výjezd zámečníka v nočních hodinách nebo o víkendech.

Asistenční služba u zabouchnutých dveří pomůže

Pokud ovšem zavoláte svou pojišťovnu - o všechno se postará. Tedy o:

  • Dopravu
  • Práci zámečníka
  • Materiál
  • Náhradní díly

To vše dle uvedeného limitu v pojistné smlouvě. Navíc často nejste ani limitováni počtem využití služby v rámci roku. Asistenční služba je tu pro vás zdarma 24/7 včetně víkendů, a navíc vyškolený personál poradí:

  • Co v dané situaci dělat
  • Kde nejrychleji sehnat zámečníka přímo ve vašem okolí

Využívejte tedy možností u vaší pojistky a šetřete v takovým případech rodinný rozpočet. Asistenční služby v případě zabouchnutých dveří nejsou jediným šikovným pomocníkem. Skvěle vám taky může posloužit i pojištění odpovědnosti, které bude myslet na všechny členy vaší domácnosti, včetně vašich mazlíčků.

Pojisteni-domacnosti-online