Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Zabouchnuté dveře? Místo zámečníka volejte pojišťovnu

Zabouchnuté dveře potkají až čtyři pětiny lidí. Většina hned zavolá zámečníka, jehož služby vyjdou klidně i na tři tisíce korun. Je tu ale i jiné řešení u pojištění domácnosti, které vám ušetří výdaje. Víte jaké? Pojďte se s ním seznámit.

Asistence k pojištění domácnosti - kdy a jak nám pomůže

Taky jste to zažili? Zabouchnuté dveře, rozbitý zámek nebo zlomený klíč. Jednoduše stojíte před domem nebo bytem a nemáte, jak se dostat dovnitř. Takže zavoláte zámečníka a u těch se peněženka poněkud prohne. Jen dva lidé ze sta v takové situaci využijí asistenční služby své pojišťovny a díky tomu ušetří. Málokdo totiž nemyslí na to, že je tato služba (asistenční služby) součástí pojištění domácnosti.

Proč nevyužijeme pojištění domácnosti

V případě zabouchnutých dveří se v první řadě obrátíme na své blízké, kterým jsme svěřili náhradní klíče nebo se obrátíme na zámečníka čekáme, že to nebude moc stát, ale chyba lávky.

Kolik nás bude stát výjezd zámečníka

Výše částky, kterou musíme zaplatit se liší také podle velikosti města, ve kterém bydlíme. V průměru se jedná o sumy ve výši cca 2 - 3 tisíce korun. V této částce se totiž neskrývá pouze samotné otevření dveří, ale i další položky.

S ještě vyšší sumou pak musíte počítat v případech, kdy jsou dveře nejen zabouchnuté, ale navíc zamčené, a s bezpečnostním zámkem. Samozřejmostí je i příplatek za výjezd zámečníka v nočních hodinách nebo o víkendech.

Asistenční služba u zabouchnutých dveří pomůže

Pokud ovšem zavoláte svou pojišťovnu - o všechno se postará. Tedy o:

  • Dopravu
  • Práci zámečníka
  • Materiál
  • Náhradní díly

To vše dle uvedeného limitu v pojistné smlouvě. Navíc často nejste ani limitováni počtem využití služby v rámci roku. Asistenční služba je tu pro vás zdarma 24/7 včetně víkendů, a navíc vyškolený personál poradí:

  • Co v dané situaci dělat
  • Kde nejrychleji sehnat zámečníka přímo ve vašem okolí

Využívejte tedy možností u vaší pojistky a šetřete v takovým případech rodinný rozpočet. Asistenční služby v případě zabouchnutých dveří nejsou jediným šikovným pomocníkem. Skvěle vám taky může posloužit i pojištění odpovědnosti, které bude myslet na všechny členy vaší domácnosti, včetně vašich mazlíčků.

SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI