Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Srovnání pojištění domácností 2024

Nevyznáte se v nabídkách pojišťoven a chcete si udělat obrázek o tom, která z nich nabízí nejvýhodnější pojištění domácnosti? My vám s tím pomůžeme, stačí vyplnit úvodní formulář, porovnat si pojištění a následně online dokončit.

Pojištění domácnosti srovnání 2020

Využijte online kalkulaci

Opravdu není nic složitého zjistit, jaké produkty české pojišťovny domácnostem nabízí. Už z pohodlí domova vám k tomu stačí online kalkulátor na našich stránkách, kde si navolíte všechny potřebné parametry. Pak jen stačí zanechat kontakt, abychom vám mohli zprostředkovat konkrétní informace o produktech pojišťoven a jejich cenách.

Pojištění domácnosti online

Pokud si chcete sami vybrat pojišťovnu, nebo porovnat jejich nabídky, jistě vám přijde vhod přehled profilů. Vše opět z vašeho počítače.

Online kalkulaci využívají i jednotlivé pojišťovny. Pokud tedy dopředu víte, u které si pojištění chcete zřídit, opět není nic jednoduššího, než zadat, co od pojištění vyžadujete.

Nejde tedy jen o cenu, ale také obsah pojištění, jehož kvalita může významně ovlivnit vaše výdaje v případě jakékoliv pojistné události. Proto se při porovnání se zaměřte i na limity pojistného krytí. Každý balíček pojištění je samozřejmě odlišný. Zatímco u některých pojišťoven jsou některé služby již součástí balíčku, jiné je nabízí v rámci dalších připojištění.

Slevy při sjednání pojištění

Sjednání pojištění online znamená u velké části společností slevu a to v rozmezí od 10 až do 30%. Online sjednáním pojištění navíc ušetříte čas, energii a kdykoliv v případě dotazů můžete kontaktovat zákaznickou infolinku, nebo se zastavit přímo na pobočce.