Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Online chat se specialistou na pojištění

Publikováno: 19.04.2012

Společnost Top-Pojištění.cz dlouhodobě patří mezi inovátory na poli internetového pojištění. Z tohoto důvodu se rozhodla zavést „online chat„. Jedná se o naprostou novinku v pojištění přes internet. Klienti nyní mohou ve skutečném čase komunikovat se specialistou na pojištění. Chat funguje na stejném principu jako Facebooku nebo ICQ. Zkuste si chat se specialistou.

Informace

Naše společnost jako první online porovnávač zavedla dne 16.2.2012 online chat se specialistou.

Doufáme, že toto vylepšení naše klienty potěší a ulehčí jim uzavření pojištění.

Výhody online chatu se specialistou

  • vždy se můžete zeptat na cokoliv
  • nemusíte telefonovat ani psát e-mail, vše máte na jednom místě
  • specialista vám poradí v průběhu uzavírání pojištění
  • není třeba hledat žádné informace, stačí se nás zeptat
  • rychlá odpověď
  • několik specialistů online
  • jsme k zastižení od 9:00 do 17:00
  • nemusíte si nic instalovat do počítače

Jak chat vypadá?

Níže můžete vidět jak vypadá zpráva v případě, kdy je specialista „online“ nebo „offline“. Nemusíte se ničeho bát, chat může být i naprosto anonymní. Záleží pouze na Vás, zda si vložíte do chatovací okna jméno nebo ne.

V případě, kdy nejsme online nám můžete zanechat vzkaz. Stačí do chatovacího okna vložit vaší e-mailovou adresu a napsat zprávu. Odpovíme Vám nejbližší pracovní den nebo dle dostupnosti specialisty.

Chatovací bublinka

chat- online chat - offline
Takto vypadá chatovací okno v případě naší přítomnosti. Specialista se vám bude při zanechání vzkazu či dotazu ihned věnovat. V tomto případě již nejsme k zastižení. Můžete nám však zanechat zprávu, na kterou Vám odpovíme v co  nejkratší době.

Chatovací okno

chat - okno
Ukázka chatovacího okna. Po kliknutí na oranžovou bublinu se vám rozbalí chatovací okno. Zde již můžete psát svůj dotaz. Zpráva se odesílá klávesou „Enter„. Vždy víte, který specialista se vám věnuje. Celou historii konverzace máte přehledně seřazenou.

Autor: Richard Kadlec