222 100 200

Sjednání pojištění online se slevou - ČKAIT

Jelikož na českém trhu došlo k růstu cen za pojištění takřka ve všech oblastech, rozhodla se pojišťovací komise ČKAIT vyjednat výhodnější podmínky u smluvního pojišťovacího makléře, který v současnosti zprostředkovává mimo jiné pojištění a připojištění autorizovaných osob. GrECo JLT Czech Republic s.r.o. ve spolupráci s internetovým portálem Top-Pojištení.cz, 100% dceřinou společností, sjednalo pro členy ČKAIT a jejich rodinné příslušníky exkluzivní slevy za pojištění. Tuto možnost již využila řada autorizovaných osob a jejich úspora oproti stávajícímu pojištění je i v řádu desítek procent.

Kde je možné slevu využít?

Na internetovém portále www.top-pojisteni.cz zjistíte, u které pojišťovny zaplatíte nejnižší cenu! Porovnání pojišťoven Vám společnost Top-Pojištění.cz nabízí v rámci povinného a havarijního pojištění, cestovního pojištění a pojištění domácnosti. Srovnání i 12 pojišťoven na jednom místě, kde snadno vyberete nejvýhodnější produkt pro Vás.

Jak slevu uplatnit?

Na první stránce formuláře vepište do pole Partnerský/Soutěžní kód CKAIT a Vaše číslo autorizace. V případě rodinných příslušníků či společnosti, se kterou je AO úzce spojena, vepište CKAIT číslo autorizace této osoby. Výše uvedený cenový rozdíl Vám bude následně vrácen na Váš bankovní účet, ze kterého uhradíte pojistné.

Jaká je výše slevy?

Z jednotlivých druhů pojištění, jenž společnost Top-Pojištění.cz nabízí získáte na prvním pojistném slevu v těchto výších:

  • 10 % na pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
  • 10 % na havarijní pojištění
  • 12 % na cestovní pojištění
  • 20 % na pojištění domácnosti

Proč využít slevu za sjednání pojištění online?

Pojištění sjednáte jednoduše přes internet, aniž byste byli nuceni navštívit jakoukoliv pobočku! Není důvod se obávat. Top-Pojištení.cz je největším prodejcem cestovního pojištění a nejstarším hráčem na trhu online sjednávání. Ročně Top-Pojištění.cz sjedná více než 100.000 pojistných smluv.

Podmínky uplatnění slevy za sjednání pojištění online

Objednávku pojištění- cestovního pojištění, povinného nebo havarijního pojištění a pojištění domácnosti je nutné provést online, přes kalkulátor pojištění. Pokud si přejete uplatnit slevu za výše uvedené pojištění, není bohužel možné využívat služeb callcentra naší společnosti. Slevu za online sjednání lze samozřejmě využít opakovaně, ale není ji možné kombinovat s jinými druhy slev, které jsou v rámci společnosti Top-Pojištění.cz nabízeny ( ostatní promokódy, slevy na pojistném, využití služeb callcentra, apod.).

Pokud máte zájem o jakoukoliv radu, či pomoc při sjednávání, informujte nás prosím na následujícím kontaktu:

E-mail: info@top-pojisteni.cz
Telefon: 222 100 200