Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Sjednejte si výhodné cestovní pojištění a soutěžte o 10 × 10.000 Kč na vaši příští dovolenou

Publikováno: 22.05.2024

Vyrazit na zahraniční dobrodružství bez kvalitního cestovního pojištění je jako šplhat po horách v žabkách. Malér na sebe nemusí nechat dlouho čekat. Díky našemu srovnávači si nejen vyberete takové cestovní pojištění, které vás nenechá ve štychu, ale dokonce na něm ušetříte. Nabízíme totiž exkluzivní slevu až 60 %. A k tomu 10 poukazů na vaší další vysněnou dovolenou!

Letní soutěž s cestovním pojištěním

Pokud si u nás vyberete cestovní pojištění a také ho přes náš web uzavřete a uhradíte, automaticky vás zařadíme do soutěže, ve které rozdáme 10 poukazů v hodnotě 10.000 Kč. Zda výhru využijete třeba na cestu za egyptskými pyramidami, nebo raději strávíte prodloužený víkend v romantické Paříži, bude už jen na vás!

Pojistěte se a vyhrajte!

Proč bez cestovka ani ránu?

Jednoduše - aby pak ránu neutrpěly vaše úspory. Na cestách se můžou přihodit menší či větší nehody nebo potíže, na které je dobré být připraven. V Evropě vám sice platí Evropský průkaz zdravotního pojištění (EHIC), zdaleka však nepokryje všechny náklady na případnou léčbu zranění, úrazů či nemocí, které vás můžou na dovolené zastihnout.

V boji proti zákonům schválnosti

K Evropskému průkazu zdravotního pojištění navíc nesjednáte celou řadu užitečných připojištění. K cestovku ale ANO - třeba autoasistenci, která vás podrží v případě, kdy vám auto vypoví službu. Pojistit si ale můžete i vůz z autopůjčovny. V neposlední řadě vám může přijít vhod i pojištění odpovědnosti nebo storna cesty - to když třeba těsně před dovolenou nečekaně onemocníte. Zákony schválnosti totiž někdy fungují spolehlivě...

Proč sjednat cestovní pojištění u nás?

  • Nezávisle porovnáme nabídky několika pojišťoven a je na vás, kterou si vyberete.
  • Na cestovní pojištění u nás můžete získat slevu až 60 %.
  • Zapojíte se do soutěže o poukaz na 10.000 Kč na další cestovatelská dobrodružství.
  • Vše zvládnete online, z pohodlí domova a nezabere vám to déle než 2 minuty.
  • K vybranému cestovnímu pojištění si můžete rovnou sjednat i užitečná připojištění.
  • Smlouvu o sjednaném pojištění vám obratem pošleme do e-mailu.
  • S cestovním pojištěním to umíme - sjednali jsme už přes milion objednávek.

 

Ondra na pojištění zapomněl a draze zaplatil. Nebuď jako Ondra!

Snová dovolená na Bali se pro Ondru proměnila tak trochu v noční můru. První dny si totiž sice Ondra užíval krásných pláží a teplého moře, jednou ale nezvládl jízdu na vodních lyžích - spadl a ošklivě se zranil. Ondru čekala hospitalizace a následně přeprava letecky zpět do ČR. Jen náklady na let s dozorem lékaře dosáhly částky 822 190 Kč. Kdyby si Ondra před dovolenou sjednal cestovní pojištění, náklady by se uhradily z něj. A Ondru by vyšlo jen na 70 Kč na den.

Jak se můžu do soutěže o poukaz v hodnotě 10.000 zapojit?

Jednoduše! Stačí, když si vyberete a sjednáte cestovní pojištění přes web Top-Pojištění.cz nebo web Ušetřeno.cz. Po úhradě vybraného produktu vás do soutěže automaticky zařadíme.

Kdy soutěž probíhá?

Možnost zapojit se do soutěže o 10 × 10.000 Kč máte v období od 22. května do 31. srpna.

Pojistěte se a vyhrajte!

Podrobnější podmínky soutěže najdete ZDE.