Cestovní pojištění

Uzavření do 2 minut! Obratem obdržíte veškeré dokumenty na Váš e-mail. Porovnejte si 10 pojišťoven, cestujte bez starostí!
spočitat 2

Výhody pojištění přes internet

Zvažte nesporné výhody pojištění přes internet a vyzkoušejte ho!

Nejpříjemnější výhodou je jistě cena pojištění a poskytnutý servis. S námi ušetří na pojištění 85% klientů. Nabízíme speciální slevy, výhody a bonusy pro klienty Top-Pojištění.cz. Porovnejte nabízené ceny a zvolte jednoznačně nejvýhodnější variantu pojištění právě pro vás. Zkuste si zcela nezávaznou kalkulaci, kterou lze libovolně upravovat, dle vašich nároků a požadavků.

Co je to Top-Pojištění.cz

Rychlé a přehledné porovnání nabídek pojišťoven

Společnost Top-Pojištění.cz byla prvním a nejstarším internetovým portálem, který již od roku 2005 poskytuje na českém trhu službu porovnání pojištění online. Aktuálně je možné porovnat nabídky povinného ručení, havarijního pojištění, cestovního pojištění a pojištění domácností. Přesvědčte se jak rychle, jednoduše, přehledně a k vaší spokojenosti, si sjednáte právě to své.

Jednoduše a rychle!

jednoduše a rychle

Proces pojištění online

Zadejte vstupní údaje do formuláře, porovnejte nabídky pojišťoven a vyberte tu, které splňuje vaše očekávání. Doplňte údaje a odešlete objednávku. Obratem obdržíte do Vašeho emailu kompletní pojistné dokumenty. Je to opravdu rychlé a jednoduché!

PARTNERSKÉ POJIŠŤOVNY

AIG - Profil společnosti Allianz - Profil spolecnosti AXA - Profil spolecnosti Wüstenrot - Profil společnosti
AXA Assistance - Profil spolecnosti Česká podnikatelská pojišťovna - Profil spolecnosti ČSOB Pojišťovna - Profil spolecnosti UNIQA - Profil společnosti
ERGO - Profil společnosti ERV - Profil spolecnosti GENERALI - Profil společnosti Union - Profil spolecnosti
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s  - Profil společnosti Kooperativa pojišťovna - Profil společnosti logo Mapfre Triglav - Profil spolecnosti
Servisní - Profil spolecnosti Slavia - Profil spolecnosti

Zasílání novinek

Buďte informováni jako první o akcích pojišťoven
 

Staňte se našimi partnery!

Portál Top-Pojištění.cz má zájem o spolupráci s portály s příbuznou tématikou

Přidejte si nás na Sociálních sítích

Staňte se našimi fanoušky a získávejte aktualní informace o pojištění
facebook google+