222 100 200 Zavoláme vám zpět

Studentské cestovní pojištění

Snad nikdo necestuje tolik, jako studenti. Často se vydávají nejen na výlety, za sportem anebo poznáváním, ale také za samotným studiem. Proto pojišťovny v současnosti nabízí hned několik zajímavých produktů cestovního pojištění zaměřené přímo na tuto cílovou skupinu.

Cestovní pojištění pro studenty

Studentské pojištění, studentská cena

Běžné pojistky se odvíjí od standardních ceníku, ale to studentské může využít pěkných slev. To především díky kartičkám jako jsou ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Pomůžou vám totiž získat slevu až v desítkách procent nejen přímo v pojišťovně, ale i při online sjednání.

Jak si vybrat cestovní pojištění

Porovnejte více nabídek a nesahejte hned po té první anebo finančně nejvýhodnější. Myslete především na správné krytí a zrekapitulujte si, jakých aktivit se chcete v zahraničí účastnit. Všechna srovnání najdete přehledně na internetu.

Cestovní pojištění ISIC

Cestovní pojištění ISIC je unikátním pojistným produktem, který se vám hodí jak pro cesty v rámci Evropy, tak do celého světa. Pro možnost jeho sjednání musíte logicky vlastnit studentskou kartičku ISIC.

Vybrat si můžete z dvou variant tohoto pojištění:

  • Roční pojištění pro krátkodobé výlety

Ideální volba pro studenty, kteří cestují v zimě na lyže a na jaře a v létě na eurovíkendy nebo za turistikou. Hodí se ovšem také pro studijní pobyty, které nepřesáhnou 45 dnů. Toto pojištění si můžete sjednat už za 300 Kč / rok, a navíc se v jeho rámci můžete výhodně připojistit i pro nebezpečné či extrémní sporty, odpovědnost za škodu, ztrátu cestovních dokladů a zavazadel.

  • Roční pojištění s dlouhodobými výjezdy

Tato varianta je pak vhodná pro cesty nad 45 dnů, s délkou trvání jedné cesty až do 180 dní. Sjednat si ho můžete už za 1 600 Kč pro Evropu, v případě cest do zbytku světa je cena 2 700 Kč. V ročním pojištění jsou zahrnuty léčebné výlohy, repatriace, opatrovník a zachraňovací náklady, trvalé následky či smrt úrazem. I u tohoto pojištění se můžete připojistit pro odpovědnost za škodu, ztrátu cestovních dokladů a zavazadel i pro extrémní sporty.

Věříme, že si z bohaté a výhodné nabídky, která je pro všechny studenty k dispozici vyberete tu nejlepší, abyste se zajistili nejen pro své cesty, ale i pro budoucnost.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ