Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění od Air Bank

Chystáte se na dovolenou a řešíte vhodné cestovní pojištění? Tyto produkty nabízejí i bankovní společnosti, jako je například Air Bank. Pokud u ní máte účet, není nic jednoduššího, než se pojistit přes vaše bankovnictví nebo aplikaci.

Rozcestník cestovního pojištění do zahraničí

Hledáte vhodné cestovní pojištění?

Není nic jednoduššího než si cestovní pojištění online sjednat přímo u vaší banky. Air Bank nabízí tři balíčky cestovního pojištění podle výše pojistných limitů - malé, střední, velké. K tomu můžete využít i další připojištění jako jsou například rizikové sporty nebo autoasistence. Díky Air Bank cestovnímu pojištění získáte komplexní pojištění na cestu do zahraničí pro celou rodinu.

Výhody Air Bank cestovního pojištění

Cestovní pojištění lze sjednat dle vašich potřeb i z mobilu. Využijete k tomu buď aplikaci My Air nebo přímo internetové bankovnictví. Všechna potřebná rizika i pojistné limity si nastavíte sami. Tak budete mít jistotu, že jste si vybrali produkt přímo pro vás a vaši rodinu na míru. Pojistit můžete navíc až 9 dalších osob, aniž by byli klienty banky.

Vše vyřídíte rychle a online

Nestíháte se pojistit dostatečně dopředu a musíte sjednání smlouvy řešit cestou na letiště? S Air Bank cestovním pojištěním to není žádný problém, protože celý proces zvládnete do několika minut. Kartičku pojištěnce si pak jednoduše stáhnete z aplikace nebo e-mailu do mobilu.

Navíc se vám uloží historie pojištěných osob, takže u dalšího sjednávání v případě rodiny to budete mít ještě o něco jednodušší a tím pádem i rychlejší.

Co produkt nabízí?

Základem je pojištění léčebných výloh. Limity si zvolte sami podle toho, jak drahá může být zdravotní péče v daném státě. Produkt také obsahuje pojištění odpovědnosti za škodu a základní asistenční služby od společnosti AXA.

Obsah produktu Malé pojištění Střední pojištění Velké pojištění
Léčebné výlohy Do 2,5 mil. korun Do 5 mil. korun Do 500 mil. korun
Odpovědnost Do 500 tis. korun Do 2 mil. korun Do 5 mil. korun
Asistence AXA Je součástí Je součástí Je součástí

Air Bank cestovní pojištění nabízí i další připojištění. Pro motoristy je to autoasistence s možností opravy, odtahu auta nebo náhradním ubytováním, úraz s trvalými následky nebo úmrtí, pojištění zavazadel do 50 tisíc korun a právní pomoc.

Je cestovní pojištění od Air Bank výhodnější?

U každé pojišťovny záleží na pojistných podmínkách, které si samozřejmě dobře prostudujte. Výhodou Air Bank pojištění je například široká škála pojištění rizikových sportů. Pojištění je platné už 4 hodiny po sjednání a platba může proběhnout přímo z účtu klienta banky. Pokud řešíte pojistnou událost například přes telefon, banka vám vyplatí hovor až do výše 500 korun.

Jak je to s rizikovými sporty

Rizikové sporty lze u cestovního pojištění Air Bank připojistit v rámci léčebných výloh. Za rizikové sporty jsou považovány ty, kterým se věnují například profesionální sportovci na soutěžích a při přípravě. Patří sem ale i rekreační sportování. Jejich výčet naleznete v pojistných podmínkách.

Příklady rekreačních rizikových sportů: