obsah | submenu | menu | vyhledání | mapa stránek

Menu

Top-pojištění » O nás » Pro média » Tiskové zprávy » Rekordní počty uživatelů

Odeslat na emailFormátovat pro tiskPřidat k oblíbenýmSdílet pro Facebook
 
 
 
 
Email příjemce:

Váš komentář:


 

Rekordní počty uživatelů

Na TOP-POJISTENI.CZ srovnávají rekordní počty uživatelů nabídky pojišťoven!

(TISKOVÁ ZPRÁVA)

Praha, 15.11.2005 - Portál TOP-POJISTENI.CZ zahájil provoz v úterý 1.11.2005 a za první dva týdny své existence se velmi rychle dostal do povědomí českých internetových uživatelů. Stránky www.Top-Pojisteni.cz do dnešního dne navštívilo více než 70 000 návštěvníků a téměř polovina z nich si nechala bezplatně zpracovat srovnávací výpočet pojištění.

Po necelých čtyřech letech vývojové práce a zkušeností ze zahraničního trhu byl dne 1.11.2005 spuštěn nový pojišťovací online portál www.top-pojisteni.cz. Tato internetová platforma, jediná svého druhu v České republice, umožňuje jednoduché a přitom detailní srovnání všech produktů pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel nabízených na českém trhu. Aktuálně poptávané povinné ručení je prvním nabízeným produktem. K získání nejvýhodnějšího pojištění postačí běžnému uživateli PC jen pár sekund k velmi přehlednému a snadnému proklikání formulářem. Top-Pojisteni.cz vyřizuje podané žádosti svých klientů bezplatně. V současné době není na českém trhu pohodlnější způsob jak získat nejvýhodnější pojištění či okamžitou orientaci v nabídce pojišťoven.

„Výsledky prvních dvou týdnů předčily naše nejsmělejší očekávání,“ konstatuje jednatelka společnosti Dr. Alena Bartoňová. „Několik stovek spokojených klientů již uzavřelo prostřednictvím Top-Pojisteni.cz pojistnou smlouvu. Přes překvapivě vysoký počet žádostí se snažíme našim klientům vyjít maximálně vstříc a návrhy na uzavření pojištění zpracováváme ještě týž den.“

Vzhledem k velkým cenovým rozdílům daným rozdílnými pojistnými sazbami mohou obyvatelé ČR ušetřit až 70% na platbách pojistného. Pavel Ronovský, vedoucí projektu TOP-POJISTENI.CZ daný úspěch komentuje: "Vůbec první možnost transparentního srovnání celého pojistného trhu ČR vyvolala nadšenou odezvu našich klientů, kteří díky našemu portálu nemusí vůbec navštívit pobočku pojišťovny či vstoupit do osobního kontaktu s jejím pojišťovacím agentem. Myslím si, že tomuto hodně přispěla znalost trhu, objektivita a především nezávislost na pojišťovnách portálu Top-Pojisteni.cz, která umožňuje jednoduché srovnání komplexní nabídky pojistných sazeb".

Kontaktní osoby pro další dotazy či upřesnění informací:
Dr. Alena Bartoňová, jednatelka společnosti: A.Bartonova@Top-Pojisteni.cz
Pavel Ronovský, vedoucí projektu: P.Ronovsky@Top-Pojisteni.cz


Kalkulátor pojištění

spočítejte si to nejlevnejší povinné ručení

Kalkulace

 

Novinky v pojištění

 • Povinné ručení motocyklu

  Obrázek - Povinné ručení motocyklu

  I milovníci motocyklů by jistě neměli zapomínat na povinné ručení svých plechových mazlíčků.

 • Cestovní pojištění – potápění

  Obrázek - Cestovní pojištění – potápění

  K zejména oblíbeným podzimním sportům Čechů patří jednoznačně přístrojové potápění. Máte správné pojištění?

 • Cestovní pojištění – rybaření

  Obrázek - Cestovní pojištění – rybaření

  Mořský rybolov prováděný z lodi patří dle definic jednotlivých pojišťoven k extrémním či rizikovým sportů,  a jen velmi málo klientů o této skutečnosti..

 
 
 
 

Proč si vybrat právě nás?

 • Pojištění přes internet

  Ilustracni obrazek

  Pojištění si můžete porovnat a uzavřít během pár minut kdykoliv a odkudkoliv. Všechny dokumenty obdržíte na svůj e-mail a následně do 2 dnů poštou.

   
 • Porovnání všech pojišťoven

  Ilustracni obrazek

  Díky rychlému a přehlednému porovnání sazeb pojišťoven rychle zjistíte, kde ušetříte a jaký je rozsah pojištění.

   
 • Tradice a síla - výhodná cena

  Ilustracni obrazek

  Jsme největším prodejcem cestovního pojištění na českém trhu a fungujeme již od 1.11.2005. Díky této pozici Vám můžeme nabídnout výhodné ceny a zajímavé slevy.

   

 

 
 
 
 
 • Pojištění přes internet

  Online pojištění, tedy pojištění přes internet, se stává celosvětově stále populárnější. Např. v Anglii se takto uzavírá více než 50% retail. pojištění.

 • Porovnání pojišťoven

  Díky internetu dnes již nemusíte obcházet několik pojišťoven a složitě porovnávat jejich nabídky  na pojištění.

 •  

 •